Strony internetowe RWD przeglad


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają takiego typu strony internetowe w wynikach? A może jest pomysł firm, które parają się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Najprościej mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, dobrze prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to laptopy czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na tablecie. Przeważnie na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej szczegółów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego typu strony internetowej to fakt, że coraz więcej użytkowników odwiedza strony internetowe na smartfonach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Inny powód to widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez algorytmy wyszukiwarek. Szczególnie dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Trzeba wpisać strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju frazy strony internetowe Warszawa pokazują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Osoby, które projektują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy uznać to za niewystarczający argument. Ale w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Niedostatek nowych zleceń może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. Natomiast potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości