Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Witam, od dłuższego czasu posiadam stronę WWW, która oferuje turystykę medyczną w Polsce. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętni. Lecz posiadam wielki kłopot z dotarciem do nowych klientów. Adres witryny internetowej to i strona wygląda dość dobrze, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż obserwowałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam właściciela. Dzięki promocji strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie polepszyły mu się obroty. W tym przypadku było to parę słów kluczowych rodzaju: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jak decyduje się na wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim okresie będzie efekt w postaci wyświetlania strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu najważniejszy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam siedziby. Postawienie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Dumałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również wyłonił się spory problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku serwis skrzyń biegów jest ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast bardzo istotny jest rychły powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to fachowe doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który przywozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Kluczowe pytanie: jak mogą ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest parę sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju zabiegi twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię słowa kluczowe. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i telefony klientów ofertowe. Następna forma promocji to marketing szeptany na forach. W twoim przypadku będą to strony dla Polonii. Trzeba tam tworzyć tematy i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości