Czy kominiarz może się reklamować w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz może się reklamować w Internecie?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Witam - jestem kominiarzem mającym w pamięci jeszcze poprzedni ustrój. W swoim fachu działam już ponad 25 lat czasu. Obecnie przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy posiadają lepsze pojęcie o nowoczesnych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Tak, więc chciałbym się dowiedzieć, czy zakład kominiarski może reklamować się w Internecie. Czy taki sposób reklamy będzie skuteczny i da zaplanowane korzyści. Pracuję w nie dużym mieście i jest wiele ludzi mojego pokroju, którzy z komputerem mają mało wspólnego. Proszę was o poradę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz może się reklamować w Internecie?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Dzień dobry. Rzeczywiście należysz do osób starej daty. Dlaczego zakład kominiarski nie powinien się promować w Internecie. Żadna ustawa wam tego nie zabrania. Wiele osób z twej branży wybrało taki rodzaj reklamy: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tej decyzji nie żałują. Teraz większość osób szuka firm w wyszukiwarce. Nie ma twojej firmy to nikt o tobie nie wie. Dlatego jak najszybciej powinieneś pomyśleć o stworzeniu strony internetowej i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Do czasu jej powstanie, możesz dać ogłoszenie do tego typu portali jak w odnośniku, który dodałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu forma reklamy jest zazwyczaj bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość