Która reklama będzie najlepsza dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie najlepsza dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam małą firmę dekarską. Od dłuższego czasu w kraju mamy kryzys budowlany i co za tym idzie jest znacznie mniej pracy dla takich brygad jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już ktoś dzwoni to zazwyczaj poszukuje najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Obecnie praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą prowadzonej przez mnie firmy, ale nie wiem jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie broszur mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na takiego rodzaju serwisach www: https://biozamrazarki.pl/?p=263 . Inne sposoby reklamy okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym sposobem jest zamówienie bilbordu reklamowego i stawianie go podczas prac na placu budowy. Zawsze kogoś możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama będzie odpowiednia dla firmy dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości